Hizmetlerimiz

Çığır açan stratejiler ve yenilikçi çözümlerle sizlere değer katıyoruz. Hizmetlerimiz, markanızın özgünlüğünü ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmıştır.

Dijital Medya Planlama ve Yönetimi

Etkin reklam ürünlerini doğru zamanda doğru hedef kitle ile buluşturmak, olmazsa olmazımız. Profesyonel anlayışla stratejik medya planlamayı gerçekleştiriyor, satın almayı sonuca ulaştırıyoruz.

Yaratıcı Tasarım ve Çözümler

Tekrardan uzak özgün tasarımlar, reklamda başarının öncelikli ilkesi. Yaratıcı tasarım çözümleri ile reklamın gücünü her mecrada reklamverenin hizmetine sunuyoruz.

In-House Sales Training
Harness Your Social Proof

Web Çözümleri

Reklam ve tanıtım etkinliklerinin günümüzdeki tamamlayıcısı, web çözümleri. İçerik sağlamaktan site yapılandırmaya kadar, reklam verene hedef odaklı web çözümleri sunuyoruz.

Harness Your Social Proof
  • Fotoğraf ve Video Çekimleri

Fotoğraf ve Video Çekimleri

Nitelikli görsel malzeme, güçlü imajın en önemli boyutlarından biri. İç ve dış stüdyoda fotoğraf çekimleri ve video çalışmaları gerçekleştirerek reklamveren yüksek kalitede görsel zenginlik kazandırıyoruz.

Harness Your Social Proof
  • Fuar Etkinlikleri

Fuar Etkinlikleri

Reklam çalışmalarının yanı sıra, çeşitli organizasyonlar da pazarlama iletişimi içerisinde büyük rol oynuyor. Fuar etkinliklerini doğrudan doğruya üstlenerek, bütünleşik çözümlere imza atıyoruz .

Harness Your Social Proof
  • Matbaa Hizmetleri

Matbaa Hizmetleri

Yaratıcı çalışmaların istenen sonuçlara ulaşmasında kaliteli matbaa etkinliği son sözü söylüyor. Hızlı ve ekonomik çözümlerle, basım ve üretim aşamalarında reklamverenin yanında yer alıyoruz.

Marketing Consultant Expert
Seymen Sekban

Dijital Pazarlama

Çizgi ile Potansiyel Müşterilerinizi  Genişletin

Teklif Al

Andreas Casey Client

“Çizgi Pazarlama ekibi muhteşem. Çevrimiçi ve çevrimdışı potansiyelimizi ortaya çıkarmamıza yardımcı oldular. Onların ilerici yaklaşımları sayesinde yıldan yıla büyüme yaşadık.”

Azra Canikligil

Canikligil Holding COO

Dijital Yatırım Yapıyoruz

Müşteri kazanımını, olası satışları ve satışları artırmak için hızlı kazançlar. Biz, büyük resme bakıyoruz.

Reklam

Reklam kampanyalarınızı stratejik bir yaklaşımla tasarlıyor ve yürütüyoruz. En yenilikçi platformlarda marka bilinirliğinizi artırma ve etkileşim oranlarınızı yükseltme hedefiyle hareket ediyoruz.

Performans

Müşteri kazanımından satış artırma stratejilerine kadar performans odaklı çözümler sunuyoruz. Dönüşüm oranlarınızı optimize ederken, Kârınızı maksimize etmek için veriye dayalı taktikler uyguluyoruz.

Optimizasyon

Web sitenizden sosyal medya hesaplarınıza kadar dijital varlıklarınızı iyileştirmeye yönelik  optimizasyon hizmetleri sağlıyoruz. Kullanıcı deneyimini geliştirme ve sıralamanızı yükseltme üzerine odaklanıyoruz.

Lider Kuruluşların Büyümesine Nasıl Yardımcı Olduğumuzu Öğrenin

Haydi Bir Şeyler Yapalım

Dijital dünyanın karmaşasında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Stratejik pazarlama yaklaşımlarımız ve yenilikçi çözümlerimizle markanızı bir adım öne çıkaralım. İster çevrimiçi alanda rekabet edin, ister marka bilinirliğinizi artırın, başarıya ulaşmanız için size özel çözümler üretiyoruz.

“Çizgi Pazarlama Danışmanlık ekibi olağanüstü. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı potansiyelimizi keşfetmemize yardımcı oldular. İlerici yaklaşımları sayesinde her yıl büyümeye devam ediyoruz.”

George Soros

Mars Dış Ticaret A.Ş CEO

Marketing Consultant Expert
Richard Madsen
Marketing Consultant Expert

By submitting my data I agree to be contacted